Úvod > Služby > Tiskárna

Tiskárna

Tiskárna BFHM spol. s r.o., se sídlem v Libouchci, je česká firma s dlouholetou tradicí. Na polygrafickém trhu působíme nepřetržitě již od roku 1993. Spokojenost zákazníků a kvalita výrobků jsou naše hlavní cíle.

Naše služby

  • Grafické studio – zde jsme schopni připravit zakázku, podle přání každého zákazníka, od grafického návrhu až po jeho přípravu do výroby. Ať už se jedná o tisk, kartonáž, nebo řezání laserem.
  • Digitální a ofsetový tisk s dokončujícím zpracováním
  • Kartonážní výroba
  • Nově svým zákazníkům nabízíme řezání a gravírování deskových materiálů laserovou technologií italské značky SEI laser. Řežeme deskové materiály do formátu 150×220 cm. Bližší informace naleznete pod záložkou Řezání laserem.

Naše produkty

V portfoliu našich produktů naleznete drobné tiskoviny soukromého i profesního charakteru typu pohlednice, vizitky, svatební oznámení, bločky různých formátů, nebo pozvánky. Dále tiskoviny firemního charakteru jako jsou katalogy, výroční zprávy, letáky, chlopňové desky a jiné. Nedílnou součástí naší produkce jsou i propagační tiskoviny pro města a obce, informační centra, nebo kluby s volnočasovými aktivitami a další organizace. Do této skupiny patří různé plakáty, letáky, skládačky a mnoho dalších.

V případě zájmu o naše služby neváhejte kontaktovat našeho obchodního zástupce nebo některého z pracovníků uvedeného v kontaktech tiskárny, nebo nás rovnou navštivte u nás v tiskárně. Rádi zodpovíme vaše dotazy týkající se výroby a poradíme, jak váš projekt připravit co nejlépe, tak, aby byl výsledek podle vašich představ.

Kontakt

Tel.: +420 475 222 694
Fax: +420 475 222 349
E-mail:

O nás

Naše společnost BFHM je český výrobce plastových oken a dveří, fotorámů a euroklipů a také poskytujeme služby v oboru tisku a kartonáže. Naším krédem je vstřícný přístup k zákazníkům, spolehlivost a především kvalita. Ať se jedná o výrobu plastových oken z profilů Gealan, nebo výrobu obrazových rámů dřevěných, plastových a hliníkových, nebo polygrafické produkty od vizitek přes plakáty až po katalogy, vyhovíme požadavkům každého zákazníka.

Poptávka