Úvod > Služby > Tiskárna > Tisk digitální a ofsetový

Tisk digitální a ofsetový

Svým zákazníkům nabízíme digitální a ofsetový tisk. Tiskovou technologii volíme podle potřeb konkrétní zakázky. Rozhodujícími faktory pro zvolenou technologii jsou především cena, termín zhotovení, množství a barevnost tiskoviny.

Ofsetový tisk

Technologie vhodná k tisku velkého množství kusů, nebo tiskovin přesahujících formát digitálního tiskového stroje.

Digitální tisk

Tisk menšího množství kusů provádíme na produkčním stroji Konica Minolta AccurioPress C3070. Maximální formát papíru je 330 x 760 mm (maximální oblast tisku je 320 x 750 mm), standardní formát papíru je 325 x 480 mm (maximální oblast tisku je 315 x 470 mm). Technologie vhodná k potisku papírů s rozsahem gramáží 65 až 350 g/m².

Portfolio našich tiskovin

  • vizitky, pozvánky, svatební oznámení, pohlednice, vstupenky, plakáty, letáky, katalogy, kalendáře stolní i nástěnné, poznámkové bloky, tiskopisy, desky s chlopněmi, turistické publikace, periodika, knižní publikace, pexesa, omalovánky, a mnoho dalších

Kontakt

Tel.: +420 475 222 694
Fax: +420 475 222 349
E-mail:

O nás

Naše společnost BFHM je český výrobce plastových oken a dveří, fotorámů a euroklipů a také poskytujeme služby v oboru tisku a kartonáže. Naším krédem je vstřícný přístup k zákazníkům, spolehlivost a především kvalita. Ať se jedná o výrobu plastových oken z profilů Gealan, nebo výrobu obrazových rámů dřevěných, plastových a hliníkových, nebo polygrafické produkty od vizitek přes plakáty až po katalogy, vyhovíme požadavkům každého zákazníka.

Poptávka