Úvod > O firmě

O firmě

Historie BFHM spol. s r.o.

Společnost BFHM je česká firma, působící již řadu let na tuzemském i zahraničním trhu a je držitelem certifikátu řízení kvality ISO 2009. Firma byla založena v roce 1991 a z počátku působila na českém trhu jako subdodavatel pro různé obchodní partnery.

K zásadnímu obratu ve vývoji firmy došlo v roce 1993, kdy se podařilo navázat spolupráci s německou firmou GEALAN, renomovaným producentem okenních profilů, a zahájit výrobu plastových oken a dveří v bývalém objektu KOH-I-NOOR v obci Tisá. Postupnou modernizací strojního zařízení a zkvalitňováním výroby si firma BFHM spol. s r.o. zajistila své pevné postavení ve výrobě plastových oken a dveří. I nadále firma hledala možnosti, jak naplnit kapacitu výrobních prostor, které nabízel areál v Tisé. To se podařilo rozšířením výrobního programu o obrazové rámy a euroklipy. Díky neustálému zvyšování kvality a dopravě hotového výrobku přímo k zákazníkovi si firma získala renomé na českém i německém trhu.

Poslední rozšíření výroby se uskutečnilo v roce 2007 zahájením provozu tiskárny a kartonáže v obci Libouchec, disponující vlastním grafickým studiem.

Firma BFHM spol. s r.o. věnuje velké úsilí dodržování vysoké kvality výroby a spolehlivosti ke svým zákazníkům a obchodním partnerům.

Kontakt

Tel.: +420 475 222 694
Fax: +420 475 222 349
E-mail:

O nás

Naše společnost BFHM je český výrobce plastových oken a dveří, fotorámů a euroklipů a také poskytujeme služby v oboru tisku a kartonáže. Naším krédem je vstřícný přístup k zákazníkům, spolehlivost a především kvalita. Ať se jedná o výrobu plastových oken z profilů Gealan, nebo výrobu obrazových rámů dřevěných, plastových a hliníkových, nebo polygrafické produkty od vizitek přes plakáty až po katalogy, vyhovíme požadavkům každého zákazníka.

Poptávka