Úvod > Služby > Okna

Okna

Plastová okna a dveře

 • 6 komorový profil
 • Německý profil značky GEALAN
 • Profilová skupina S8000 IQ a S9000
 • Kování ROTO NT
 • Detailní propracování
 • Variabilita a kombinace barev, typů skla a tvarů oken

Používané zasklení

 • Izolační dvojsklo prostupu tepla Ug= 1,1 W/m2 K a trojsko Ug = 0,6 W/m2 K
 • Ornamentální skla, vitráže, tepelně izolační skla, reflexní skla
 • Výběr meziskelních příček
 • Teplý rámeček Chromatec Ultra pro snížení tepelného mostu

8003x8094

S8000 – 6 komora

8006x8092_RAL7016

S8000 – 5 komora

gealan-futura

S9000 Futura – 6 komora

GEALAN-S8000

S8000 – 6 komora (řez)

Optimální tepelná izolace

Vyvinutí systému s nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cíleného vývoje. Úspěch nám dává za pravdu. Četné výpočty prokázaly vynikající tepelně izolační hodnoty. Od začátku bylo cílem vývoje dosáhnout tepelně izolační hodnoty Uf – 0,92 W/m²K při standardní kombinaci s ocelí, a tím i využitelnosti v pasivních domech. To se podařilo kombinací všech inovativních detailů v koncepci systému.

Tajemství spočívá v detailu

Systém S 9000 disponuje inteligentní koncepcí těsnění se třemi kontinuálními těsnícími rovinami. Kvůli zlepšení tepelné izolace je křídlo už z výroby navíc vybaveno těsněním v drážce křídla. Vysoká hloubka vsazeného skla s mírou zapuštění 26 mm zajišťuje zlepšenou tepelnou izolaci.

Inovativní středové těsnění libovolně kombinovatelné

Nový GEALAN systém S 9000 – jako kombisystém s konstrukční hloubkou 82,5 mm – sdružuje stejnou měrou vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v rámu a křídle a tři kontinuální těsnicí roviny jsou zárukou vynikající tepelné izolace. Tato okna uspokojí i nejvyšší nároky.

s9000winkel
 1. Vhodné pro trojskla do tloušťky 54 mm
 2. Úzká pohledová šířka a designové 15° zkosení.
 3. Inteligentní koncept těsnění se třemi kontinuálními těsnícími rovinami.
 4. Optimalizováno pro použití technologie STV®, aby bylo možno sklo a přesah křídla slepit za sucha.
 5. Velmi dobrá tepelná a zvuková izolace díky 6 komorám a velké konstrukční hloubce v rámu a křídle.

Vylepšená statika díky STV®, statickému suchému zasklení

U zvolené lepicí techniky STV® (statické suché zasklení), vyvinuté firmou GELAN, se jedná o lepení skla do profilu křídla pomocí lepicí pásky vyvinutého speciálně pro konstrukci oken, při zachování obvyklého vypodložení skla. Vlepením skla do profilu křídla se tuhost tabule skla přenese na křídlo a celý systém je stabilnější. Tak mohou být zhotovovány standardní prvky zcela bez oceli. Kombinací STV® s ocelí v křídle jsou realizovatelné obzvláště velké okenní prvky.

 stv-icon-i

Jednoduše praktikovatelné!

Systém GEALAN-STV® je převratná technologie ke slepování okenní tabule a přesahu křídla. V porovnání s tradičními „mokrými“ technologiemi vykazuje přesvědčivé výhody bez kompromisů v oblasti snadného zpracovávání výsledného produktu. STV® je systém, který skutečně funguje. Více se dozvíte zde

Výhody profilů s IKD

Zvýšená tepelná izolace Profily s technikou IKD, vyplněné pěnou, dosahují ve spojení se statickým suchým zasklením STV® hodnot koeficientu Uf = 0,78 W/m2 K (vypočteno institutem ift Rosenheim pro kombinaci 5010/5007). To odpovídá standardu pasivního domu. Při použití skla s hodnotou Ug= 0,4 W/m2 K a s distančním meziskelním rámečkem Swisspacer V je možné dosáhnout hodnot Uw až 0,61 W/m²K.

Snadno realizovatelnéTam, kde byste jinak našli chladnou ocel, je při využití technologie intenzivní izolace jádra IKD® vyztužovací komora křídla vyplněna pěnou speciálního složení se silně izolačními vlastnostmi. Tato technologie umožňuje v prvě řadě dosahovat vynikajících hodnot tepelné izolace. IKD® nepomáhá však jen snižovat náklady na vytápění. Více se dozvíte zde

ikd

Snadno realizovatelné

Tam, kde byste jinak našli chladnou ocel, je při využití technologie intenzivní izolace jádra IKD® vyztužovací komora křídla vyplněna pěnou speciálního složení se silně izolačními vlastnostmi. Tato technologie umožňuje v prvě řadě dosahovat vynikajících hodnot tepelné izolace. IKD® nepomáhá však jen snižovat náklady na vytápění. Více se dozvíte zde:

Četné fóliové dekory, které překvapí svou přirozeností

Pro všechny, kteří si zakládají na přirozeném vzhledu, aniž by se chtěli vzdát předností moderních okenních systémů, existují plastová okna s dekorem dřeva. To je ta správná volba. Je jedno, zda pro renovaci staršího domu nebo pro plánovanou novostavbu, okna GEALAN s dekorem dřeva přesvědčí v optickém i funkčním ohledu. Doporučují se jak coby klasický stylový element při renovaci starých domů, tak i při dotváření rázu krajiny. Okna s dekorem mají všechny pozitivní vlastnosti moderních plastových oken a zároveň dekorativní vzhled dřeva.

Standartní fólie

Nestandartní fólie

Pro všechny, kteří si zakládají na přirozeném vzhledu, aniž by se chtěli vzdát předností moderních okenních systémů, existují plastová okna s dekorem dřeva. To je ta správná volba. Je jedno, zda pro renovaci staršího domu nebo pro plánovanou novostavbu, okna GEALAN s dekorem dřeva přesvědčí v optickém i funkčním ohledu. Doporučují se jak coby klasický stylový element při renovaci starých domů, tak i při dotváření rázu krajiny. Okna s dekorem mají všechny pozitivní vlastnosti moderních plastových oken a zároveň dekorativní vzhled dřeva.

Acrylcolor

ac Použitím barvicího postupu koextruzí se bílá základní tělesa z PVC a barevné akrylové sklo neoddělitelně vzájemně spojí v jednom technologickém kroku. Splynutím obou těchto materiálů vzniká hedvábně matný barevný vnější povrch profilu, který bez problémů odolává povětrnostním vlivům.
ac_oberflaeche Barevné profily acrylcolor vyrábí GEALAN koextruzí již téměř 30 let. Využíváním této technologie udává GEALAN tón v celé branži, protože se zásadně odlišuje od dosavadních obvyklých technoligií barvení. Výsledkem jsou dosud nepřekonané barevné vlastnosti a dlouholetá stálobarevnost. Okna z acrylcolorových profilů nadto splňují nejvyšší technické a funkční nároky.

Princip koextruze

ac-schema_grau-1
 1. Přísun bílé taveniny PVC prostřednictvím hlavního extrudéru.
 2. Z koextrudéru se přidává barevná akrylátová tavenina.
 3. V koextruzní formě se obě tyto kapalné komponenty neoddělitelně spojí.
 4. K dosažení uzavřeného povrchu a vyšší brilantnosti barvy se povrch profilu vyleští jemnou bruskou.

Naše garance výrobků a práce značky BFHM

 • 5 let na výrobky a montáž
 • 10 let na stálobarevnost
 • 2 roky na doplňky

Součástí našich služeb je demontáž a likvidace starých oken a montáž nových včetně následného zednického začištění vzniklých spár po montáži.

Kontakt

Tel.: +420 475 222 694
Fax: +420 475 222 349
E-mail:

O nás

Naše společnost BFHM je český výrobce plastových oken a dveří, fotorámů a euroklipů a také poskytujeme služby v oboru tisku a kartonáže. Naším krédem je vstřícný přístup k zákazníkům, spolehlivost a především kvalita. Ať se jedná o výrobu plastových oken z profilů Gealan, nebo výrobu obrazových rámů dřevěných, plastových a hliníkových, nebo polygrafické produkty od vizitek přes plakáty až po katalogy, vyhovíme požadavkům každého zákazníka.

Poptávka